• Sylwester
  • Pensjonat Na Wzgórzu
  • Pensjonat Na Wzgórzu - plac zabaw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj 2
  • Pensjonat Na Wzgórzu - staw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - konie

Agroturystyka Augustów

Na północy Suwalszczyzny, około 50 kilometrów od Augustowa możecie Państwo znaleźć agroturystykę śmiało konkurującą z innymi propozycjami w tej dziedzinie wczasowania. Odwiedzając nasz Ośrodek na Wzgórzu warto zarezerwować dużo czasu. Na pewno się opłaci.

Agroturystyka pociąga przede wszystkim osoby zmęczone wielkomiejskim zgiełkiem, szumem ulic i powietrzem pełnym spalin. Przyjeżdżają do nas wczasowicze, którzy chcą naprawdę odpocząć z dala od wszystkiego, co powoduje stres i negatywnie wpływa na samopoczucie.

Agroturystyka bez zastrzeżeń

Planując dłuższy urlop można połączyć pobyt w Polsce i za granicą. Po skorzystaniu z uroków agroturystyki w naszym ośrodku możecie Państwo wyjechać przez Augustów do przejścia granicznego w Budzisku i Ogrodnikach. Tak dobre skomunikowanie naszego obiektu to kolejny atut, ważny także dla obcokrajowców.

Będąc zaś naszymi gośćmi możecie Państwo poznać:

  • agroturystykę w otoczeniu niepowtarzalnej przyrody,
  • agroturystykę interesującą o każdej porze roku,
  • agroturystykę przygotowaną z myślą o maksymalnym wykorzystaniu możliwości otoczenia.


Do Państwa dyspozycji są między innymi:


Zapewniamy, że zregenerujecie tu Państwo siły, wypoczniecie i nabierzecie energii po najkrótszym nawet pobycie.

Z agroturystyką na „ty”

Świeże posiłki z ekologicznych produktów, owoce, warzywa i mięso od sprawdzonych producentów – wszystko to połączone w regionalne potrawy na pewno zachwyci Państwa swoja oryginalnością. Gotują u nas pasjonaci, którzy mają idealne wyczucie smaku. Wiedzą oni, jak połączyć i przyprawić, aby gotowe danie zachwyciło gości.

Jadąc do nas  między innymi przez Augustów, jeszcze w drodze zobaczycie Państwo piękną okolicę ośrodka, która także stanowi o poziomie naszej agroturystyki. To wyjątkowe miejsce i cieszymy się, że możemy się nim z Państwem dzielić. W swoje wypoczynkowe plany już dziś warto wpisać Udryn i jego okolice.

Agroturystyka dla początkujących i zaawansowanych

Ośrodek na Wzgórzu zawsze był otwarty dla osób planujących wypoczynek na wsi, natomiast od kiedy agroturystyka stała się tak popularna cieszymy się jeszcze większą liczbą gości i z myślą o nich każdego dnia przygotowujemy wszystko, co niezbędne do udanej wizyty.

Dbamy zatem o to, aby nasz ośrodek i jego otoczenie były miłą ostoją tak dla tych, którzy odwiedzają nas po raz pierwszy, jak i dla regularnie przyjeżdżających wczasowiczów. Warto sprawdzić, jak piękne miejsca na północ od Augustowa czekają na Państwa wizytę.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij