• Sylwester
  • Pensjonat Na Wzgórzu
  • Pensjonat Na Wzgórzu - plac zabaw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj 2
  • Pensjonat Na Wzgórzu - staw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - konie

Sala konferencyjna Augustów | Konferencje, szkolenia

Dobrym pomysłem na połączenie konferencji z relaksem jest zorganizowanie wolnego czasu w miejscu innym, niż siedziba Państwa firmy. Jeśli zatem Państwa konferencje odbywają się w mieście, to zwłaszcza kilkudniowe prelekcje warto połączyć z wypoczynkiem.

Ośrodek na Wzgórzu jest idealną propozycją, ponieważ odległość stąd do Augustowa można pokonać w ciągu godziny, a Państwo i uczestnicy spotkań będziecie mieli okazję poznać tereny Udryna,  równie piękne jak Równina Augustowska.

Wprawa w organizowaniu konferencji

Już od pierwszych organizowanych u nas konferencji zapewniamy ich uczestnikom wszystko, co potrzebne do sprawnego przebiegu dowolnego spotkania. Dbamy zarówno o wyposażenie sali konferencyjnej, jak i zaplecze gastronomiczne, czy miejsca noclegowe niezbędne podczas kilkudniowych spotkań.

W naszej sali konferencyjnej na 130 osób każda konferencja spełni oczekiwania uczestników. Po wcześniejszych ustaleniach przygotujemy wyposażenie i usługi ważne podczas takich wystąpień, czyli:

  • nagłośnienie na czas konferencji,
  • możliwość dostosowania mikrofonów i podestu na potrzeby danego szkolenia,
  • przerwy kawowe w trakcie szkoleń,
  • posiłki w trakcie konferencji, oraz po jej zakończeniu.


Augustów, czy Suwałki to jedne z licznych miast, w których mamy stałych klientów. Jesteśmy marką godną zaufania, ponieważ z mnogości rozwiązań proponujemy takie, dzięki którym Państwa konferencje są organizowane sprawnie i w rozsądnej cenie.

Szkolenia i konferencje – z nami warto

Nasza komfortowa, przestronna i nowoczesna sala konferencyjna obsłużyła już wiele szkoleń. Bogatsi w te doświadczenia proponujemy usługi na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm i niezawodną obsługę. Na Państwa życzenie przygotujemy dodatkowe wyposażenie, miejsce indywidualnych spotkań biznesowych, oraz plan spędzania czasu poza szkoleniami.

Tak niewielka odległość od Augustowa do Ośrodka na Wzgórzu sprawia, że szkolenia mogą być z łatwością połączone z wyjazdem na wzór wczasów, a cała podróż do nas zajmie kilkadziesiąt minut. Jeśli nie znacie jeszcze Państwo okolic Jeleniewa, warto przekonać się osobiście, że jest to obszar przyrody wart odwiedzenia.

Zapraszamy na szkolenia

W Ośrodku na Wzgórzu organizujemy szkolenia w nowoczesnej sali konferencyjnej. Jej wystrój to klasyczna elegancja, która stanowi dobre tło i nie rozprasza uczestników. Dodatkowe elementy ozdobne możemy ustalić z Państwem indywidualnie.

Położenie Udryna stanowi dobrą bazę dla osób jadących na Litwę przez Augustów. Po szkoleniach i gościnie w naszym ośrodku można zatem udać się w dalszą podroż dogodnym środkiem transportu. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej propozycji.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij