• Sylwester
  • Pensjonat Na Wzgórzu
  • Pensjonat Na Wzgórzu - plac zabaw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj 2
  • Pensjonat Na Wzgórzu - staw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - konie

Agroturystyka Sejny

okolice SejnOkolice Sejn to idealne tereny dla agroturystyki. Właśnie tutaj, na Pojezierzu Wschodniosuwalskim, znajdziecie Państwo przyrodę wielowymiarową, zachwycającą o każdej  porze roku. Także Ośrodek na Wzgórzu i jego otoczenie wpisują się w ten niezwykły krajobraz.

Prowadząc gospodarstwo agroturystyczne propozycję goszczenia u nas kierujemy do każdego, kto szuka spokoju i relaksu. Z łatwością zaaklimatyzujecie się Państwo i zapragniecie spędzić tu jak najwięcej czasu.

W poszukiwaniu agroturystyki

wokół domu na wzgórzuWielu naszych gości znajduje ośrodek w Internecie, część zaś to osoby, którym zostaliśmy poleceni. Popularność Ośrodka na Wzgórzu wynika przede wszystkim z radości, jaką dajemy naszym gościom, oraz profesjonalizmu wkładanego w codzienne czynności. Taka agroturystyka stanowi godną konkurencję dla najbardziej ekskluzywnych wczasów.

Jeśli planujecie Państwo urlop latem, ferie zimowe, lub pobyt w okresie świąteczno-noworocznym, zapraszamy do zapoznania się z propozycją agroturystyki.

Nasz obiekt i jego okolica to:

  • agroturystyka w jej pierwotnym znaczeniu, z dala od zgiełku miast,
  • agroturystyka na malowniczych terenach nieopodal Sejn,
  • zalety agroturystyki połączone w jednej spójnej usłudze,
  • poznanie zalet płynących z dobrze prowadzonej agroturystyki zorientowanej na Państwa potrzeby i zainteresowania.


Do dyspozycji naszych gości jest nie tylko przydzielony pokój, ale także sala rekreacyjna, boiska, oraz miejsce na grilla i ognisko, a poza terenem obiektu możliwość kajakowania i pływania łódką, i wiele innych atrakcji.

Agroturystyka sposobem na monotonię

okolica SejnEgzotyczne podróże i wczasy zyskały silną konkurencję w postaci agroturystyki. Drzemiąca w człowieku tęsknota za tym, co czyste i naturalne sprawia, że chętnie wyjeżdżamy tam, gdzie przyroda jest nieskażona i naturalna, a stały do niej dostęp daje możliwość decydowania o tym, jak spędzać wolny czas.

Możemy zaplanować Państwa pobyt, lecz znacznie lepiej jest samodzielnie wybrać najlepsze formy wypoczynku, lub aktywności już w trakcie wizyty. Na terenie ośrodka zadbaliśmy o ciekawe wyposażenie i sprzęty, a okoliczne atrakcje, między innymi zabytki w Sejnach, urozmaicą Państwa wczasowanie.

Zaangażowani w agroturystykę

Agroturystyka stała się na tyle popularna, że wymaga specjalnych rozwiązań, gwarantujących komfort i zadowolenie gości. Przygotowujemy dla Państwa pokoje w pełni wyposażone i skomunikowane z pozostałymi częściami budynku.

Kuchnia to przede wszystkim świeże produkty i regionalne potrawy, także w wersji dla alergików, czy wegetarian. Z pewnością Państwa wizyta u nas nie będzie ostatnia i zechcecie Państwo wrócić w te piękne rejony niedaleko Sejn. Już teraz serdecznie zapraszamy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij