• Sylwester
  • Pensjonat Na Wzgórzu
  • Pensjonat Na Wzgórzu - plac zabaw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj 2
  • Pensjonat Na Wzgórzu - staw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - konie

Szkolenia Suwałki | Sala konferencyjna

sala weselna przekształcona w salę konferencyjno-szkoleniowąAlternatywą dla sal konferencyjnych w Suwałkach mogą być konferencje w Ośrodku na Wzgórzu. Jest to rozwiązanie dobre dla osób, które oprócz profesjonalnej sali konferencyjnej szukają także miejsca w ciekawym otoczeniu, aby spędzić czas po oficjalnych spotkaniach.

Kilkanaście minut drogi z Suwałk leży Udryn i nasz ośrodek. Tak blisko miejskiej aglomeracji można znaleźć ciszę i spokój, czyli idealne wytchnienie po każdym szkoleniu, czy konferencji. Można zatem połączyć pracę z dłuższym lub krótszym wypoczynkiem.

Sala na konferencje

Organizowane przez nas konferencje są zawsze przygotowane przez nas indywidualnie pod kątem danego spotkania. Pozwoli to Państwu skupić się wyłącznie na przemówieniach i dyskusjach. Wyposażenie sali, nasza załoga, oraz profesjonalne zaplecze każdej konferencji sprawia, że możemy konkurować z salami z Suwałk, oraz innych miast.

Na konferencje proponujemy Państwu:

  • salę konferencyjną mieszczącą 130 osób,
  • profesjonalne nagłośnienie konferencji wraz z mikrofonami,
  • podest, oraz inne akcesoria do szkoleń na Państwa życzenie,
  • posiłki, oraz przerwy kawowe w trakcie konferencji i szkoleń, lub po ich zakończeniu.


Jeśli Państwa konferencje zaplanowane są na kilka dni proponujemy miejsca noclegowe i możliwość zorganizowania wolnego czasu w formie relaksu, lub aktywnego wypoczynku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Szkolenia i konferencje – perfekcyjna organizacja

Przygotowaliśmy dotychczas wiele szkoleń, a stale nowi klienci utwierdzają nas w przekonaniu, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Nie ma u nas działań przypadkowych, każda godzinna Państwa pobytu tutaj, a przede wszystkim czas szkoleń to obszar pracy osób doświadczonych i zaangażowanych, potrafiących reagować na bieżące potrzeby.

Niewątpliwym atutem organizowanych u nas szkoleń jest możliwość zarezerwowania sali konferencyjnej wraz z miejscami na dłuższy pobyt. Bez względu na czas trwania pobytu zadbamy i Państwa komfort zarówno podczas oficjalnych spotkań, jak i w czasie wolnym. Przekonacie się Państwo, że w pobliżu Suwałk jest miejsce warte odkrycia.

Ośrodek na Wzgórzu gotowy do szkoleń

Szkolenia i konferencje, bez względu na tematykę i czas trwania, powinny być zaplanowane tak, aby nic nie zakłóciło ich przebiegu. Najpierw ustalimy z Państwem wszystkie szczegóły, przedstawimy optymalne rozwiązania na podstawie Państwa oczekiwań.

Jeleniewo, Udryn i okolice Suwałk stanowią ciekawe tło szkoleń. Zaproszeni przez Państwa uczestnicy z pewnością docenią ten wybór.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij