• Sylwester
  • Pensjonat Na Wzgórzu
  • Pensjonat Na Wzgórzu - plac zabaw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj
  • Pensjonat Na Wzgórzu - pokoj 2
  • Pensjonat Na Wzgórzu - staw
  • Pensjonat Na Wzgórzu - konie

Noclegi Suwałki | Pokoje w Suwałkach

Na Suwalszczyźnie, w krainie historycznej założonej w XV wieku, znaleźć można tereny tak niezwykłe, że przyciągają wszystkich spragnionych kontaktu z naturą. Przykładem może być Biebrzański Park Narodowy, stanowiący południową granicę Suwalszczyzny i będący unikatem ze względu na żyjące tam zagrożone gatunki ptaków i zwierząt.

Właśnie na Suwalszczyźnie znajduje się nasz ośrodek. Lokalizacja w pobliżu Suwałk to duże udogodnienie dla osób szukających spokoju, a jednocześnie chcących łatwo i szybko móc korzystać z wszelkich dóbr miasta.

CENNIK I SZCZEGÓŁY PROPOZYCJI

Idealne pokoje gościnne

pokój trzyosobowy z tarasemJeśli znajdujecie się Państwo w bliższych lub dalszych okolicach Suwałk i chcecie zatrzymać się na noc, zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji noclegowej. Odpowiednio przygotowane, komfortowe pokoje to idealne miejsce, aby spędzić noc, lub zatrzymać się na dłużej. Proponujemy:

  • pokoje dwuosobowe,
  • pokoje trzyosobowe
  • pokoje czteroosobowe,
  • pokoje pięcioosobowe,


w opcji z tarasem, lub bez, na piętrze, oraz poddaszu. Tak duży wybór pozwala naszym gościom znaleźć nocleg na miarę ich oczekiwań.

Dużym udogodnieniem jest także możliwość dostawienia łóżka, czy łóżeczka dla dziecka, aby przystosować pokój do potrzeb każdej rodziny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w kwestii posiłków – można wynająć u nas pokoje wraz z opcją wyżywienia. Dania będą świeże i smaczne, serwowane o ustalonych godzinach.

Noclegi w pobliżu Suwałk godne uwagi

pokój dla czterech osóbSuwalszczyzna jest sama w sobie atrakcją turystyczną, a noclegi w tej okolicy to możliwość przebywania na łonie natury i oddychania czystym powietrzem. Te dodatkowe atuty sprawiają, że nasz ośrodek jest dobrze zlokalizowany pod kątem noclegów i z przyjemnością gości wszystkich z bliższych i dalszych okolic Suwałk, oraz innych zakątków Polski.

Zazwyczaj z noclegami związany jest dłuższy pobyt, więc oddajemy do Państwa dyspozycji wszystko, co pomoże wypocząć, lub aktywnie spędzić czas. Pokoje w ośrodku są z łazienką, dostępem do kuchni, odbiornikiem TV. Dla spragnionych rozrywki – sala rekreacyjna, boiska, możliwość wypożyczenia kajaków, czy rowerów.

Doświadczeni w noclegach

Prowadząc Ośrodek na Wzgórzu zdobyliśmy doświadczenie niezbędne przy organizowaniu komfortowych noclegów. W Udrynie, nieopodal Jeleniewa i Suwałk, znajdziecie Państwo spokój i radość odpoczywania, a każda noc pozwoli zregenerować siły i nabrać energii na kolejny dzień. Obszar noclegów nie ma przed nami tajemnic. Tworzymy miejsce wyjątkowe.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Ośrodku na Wzgórzu był niepowtarzalny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Ta strona używa ciasteczek (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Więcej informacji znajdziesz w polityce plików cookies.

Zamknij